×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۲۸ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
بیمه رازی اردبیل قهرمان پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان شد

به گزارش پایگاه خبری مغان، پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان که ۲۹ و ۳۰ آذرماه در سالن جهان پهلوان رضازاده اردبیل با حضور ۳ تیم ایرانی و ۶ خارجی و  آغاز شده بود، با قهرمانی بیمه رازی اردبیل نماینده شایسته ایران به پایان رسید.

در دیدار فینال رقابت‌ها رقیب‌های سنتی کشتی جهان، ایران و روسیه در برابر بیش از شش هزار هوادار اردبیلی به مصاف یکدیگر رفتند که تیم بیمه رازی اردبیل توانست با شایستگی ۸ بر ۲ تیم روسیه را شکست داده و مقام قهرمانی رقابت‌ها را به دست آورد؛ تیم‌های روسیه و سینا صنعت ایذه به ترتیب دوم و سوم شدند.

یکی از مهم‌ترین و به یاد ماندنی‌ ترین رخداد این رقابت‌ها شور، نشاط و فرهنگ بی‌مثال هواداران و ورزش‌ دوستان دیار دارالارشاد و مهد کشتی فرنگی ایران، اردبیل سرافراز بود؛ این دیار با پهلوانانی همچون رحیم علی‌آبادی، احد پازاج، افشین بیابانگرد، مرحوم محمد پذیرایی و علی اشکانی‌ها همواره افتخار آفرین برای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آوردگاه‌های جهانی بوده است و بار دیگر با میزبانی موفق و قهرمانی بیمه رازی اردبیل مهر محکمی بر پهلوان‌ پروری‌های این استان ثبت نمود.

رده‌بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است: ۱- بیمه رازی اردبیل ۲- روسیه ۳- سینا صنعت ایذه ۴- ترکیه ۵- گرجستان ۶- شهدای مدافع حرم اردبیل ۷- اوکراین ۸- صربستان ۹- قرقیزستان

نتایج انفرادی دیدار فینال این مسابقات به شرح زیر است:

بیمه رازی اردبیل ۸ – روسیه ۲
۵۵ کیلوگرم: الدانیز عزیزلی، برنده – کابالو ویتالی (۹ – ۰)
۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده – یاموکواو ایلدوس (۸ – ۳)
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده – لوکیااوژامبولات (۸ – ۰)
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی – سورک او ماسکیم، برنده (۱ – ۱)
۷۲ کیلوگرم: برومند اصلان – مارتینز دنیس، برنده (۸ – ۱۰)
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده – پتایکین دمیتری (۶ – ۴)
۸۲ کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده – داژالال او گادیژمراد (۵ – ۰)
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده – سال او گینی (۵ – ۰)
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده – لوکیااو مورات (۸ – ۰)
۱۳۰ کیلوگرم: سرگی سیمونوف، برنده – پارشین واسیلی (۸ – ۰)

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فینال:  بیمه رازی اردبیل ۸ روسیه ۲
رده بندی: سینا صنعت ایذه ۶ ترکیه ۴
کسب عنوان پنجم: گرجستان ۶ شهدای مدافع حرم اردبیل ۴
کسب عنوان هفتم: اوکراین ۸ صربستان ۲

رده‌بندی تیم‌ها در پایان مسابقات گروهی:

گروه یک: ۱- بیمه رازی اردبیل ۲- ترکیه ۳- شهدای مدافع حرم اردبیل ۴- صربستان
گروه دو: ۱- روسیه ۲- سینا صنعت ایذه ۳- گرجستان ۴- اوکراین ۵- قرقیزستان

نتایج دیدارهای مقدماتی این رقابت‌ها نیز به شرح زیر است:

گروه یک:
دور اول:
بیمه رازی اردبیل ۹ شهدای مدافع حرم اردبیل ۱
ترکیه ۹ صربستان ۱
دور دوم:
بیمه رازی اردبیل ۸ صربستان ۲
ترکیه ۷ شهدای مدافع حرم اردبیل ۳
دور سوم:
بیمه رازی اردبیل ۸ ترکیه ۲
شهدای مدافع حرم اردبیل ۷ صربستان ۳

گروه دو:
دور اول:
روسیه ۶ سینا صنعت ایذه ۴
گرجستان ۷ اوکراین ۳
دور دوم:
سینا صنعت ایذه ۸ قرقیزستان ۲
روسیه ۷ گرجستان ۳
دور سوم:
سینا صنعت ایذه ۶ اوکراین ۴
روسیه ۹ قرقیزستان ۱
دور چهارم:
سیناصنعت ایذه ۸ گرجستان ۲
اوکراین ۹ قرقیزستان ۱
دور پنجم:
روسیه ۸ اوکراین ۲
گرجستان ۸ قرقیزستان ۲

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false