×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۳۹۹  
true
true
مرحله دوم ثبت‌ نام طرح اقدام ملی مسکن از شنبه ۱۷ اسفند در اردبیل آغاز می شود

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل شنبه ۱۷ اسفند آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری مغان، دومین مرحله از ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل در شهر‌های اردبیل و خلخال از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۷ اسفند آغاز و در ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۸ اسفند پایان می‌یابد.

او افزود: کلیه متقاضیان ثبت نام در مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند در ظرف زمانی فوق با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام نمایند.

گزینش متقاضیان از طریق قرعه کشی

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط طرح، متقاضیان نهائی مطابق ظرفیت احصاء شده برای هر شهر، از طریق قرعه کشی انتخاب خواهند شد.

حیدری گفت: افرادی که در مرحله اول ثبت نام نموده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت نام نمایند.

او تصریح کرد: متقاضیانی که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض نموده اند، چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.

ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن از روز شنبه ۱۷ اسفند

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تفاوت این مرحله از ثبت نام را با مرحله اول، ثبت نام از تمامی متقاضیان عنوان کرد و افزود: در مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن بر اساس تعداد ظرفیت ثبت نام انجام شد و به محض آنکه ظرفیت تکمیل می‌شد، سایت بسته می‌شد که در مرحله دوم بنا بر تدبیری که اندیشیده شده که مردم لازم نباشد حتی به مراکزی خارج از منزل مراجعه داشته باشند ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۷ اسفند آغاز و در ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۸ اسفند پایان می‌یابد.

حیدری در خصوص فرآینده ثبت نام اعلام کرد: سایت ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir است. این سایت سایت ثبت نام است و تمام اطلاعات لازم در سایت ثبت شده است که متقاضیان باید چه شرایطی داشته باشند.

او افزود: آورده اولیه متقاضیان بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان است که با حدود ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات دولتی و مابقی هزینه ساخت باید توسط متقاضی در طول دوره ساخت به حساب واریز شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل یادآور شد: بر اساس قانون ساماندهی چهارشرط وجود دارد که متقاضیان ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن باید واجد آن باشند. اول آنکه متقاضیان باید از اول انقلاب از امکانات دولتی در حوزه زمین و مسکن استفاده نکرده باشد و اصطلاحا فرم ج آن‌ها سبز باشد شرط دوم آن است که متقاضی از اول فرودین سال ۱۳۸۴ فاقد مالکیت خصوصی باشد. شرط سوم تاهل و شرط چهارم سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهری است که متقاضی تقاضای مسکن کرده است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false